Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Bžany – Přestože vedení Bžan dlouho váhalo, zda letošní ročník Bžanských letních slavností vzhledem k situaci, ovlivněné virovou pandemií, uspořádat, podle informací starostky Ivany Horčicové nakonec rozhodlo pro. Pravidelná akce má u místních zvučné renomé a těší se na ní každoročně malí i velcí. K realizaci letošního 18. ročníku přispělo zejména poslední rozhodnutí vlády o uvolnění konání akcí do 1000 návštěvníků.

Bžanské letní slavnosti můžete navštívit v sobotu 27. června už od 14 hodin. Akce se koná na fotbalovém hřišti v Bžanech a hlavní hvězdou večera bude Kamil Střihavka & The Leaders. Ten by měl vystoupit večer, ve 20.30 hodin. Organizátoři si nechávají otevřená zadní vrátka, a proto je třeba počítat s tím, že může dojít ke změně programu. To ovšem nemění nic na skutečnosti, že návštěvníky čeká v sobotu skvělý kulturní zážitek.

Od 14. hodiny, po zahájení slavností, se na podiu představí uskupení Frajerky z galerky, které má v repertoáru staropražské písničky. V 15.30 začne Albertíkova show pro děti a v 17 hodin se na podiu objeví muzikant z Anglie, Justin Lavash, který v současné době žije v Teplicích. Od 18.30 ho za mikrofonem vystřídá duo Pavel & Kaca a po nich nastoupí již zmiňovaný Kamil Střihavka.

Finále Bžanských slavností, které možná překročí půlnoc, bude patřit oblíbené teplické kapele Blue Rocket. Ta vystřídá Kamila Střihavku ve 22.15 hodin. Organizátoři pamatovali i na zajištění občerstvení a různé doprovodné akce, jako je například malování na obličej.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací