Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik

Hrob – Do Hrobu přijede o druhém adventním víkendu, v sobotu 7. prosince v 10.12 hodin, Mikulášský vlak společnosti GW train, který pokračuje pravidelnou trasou dál do Dubí a na Moldavu. V Hrobu ale udělá půlhodinovou zastávku. Tu využijí členové Divadla V Pytli, kteří chtějí spolu s dalšími dobrovolníky v převlečení za čerty vlak přepadnout.

„Zveme na akci všechny Hrobské, velké i malé. Sraz na nádraží v Hrobu je v 9.30,“ informuje principál divadla Petr Stolař. Podle něj se jedná o vlak andělský, který chtějí herci divadla spolu s Hrobskými zaplnit pekelníky, ale i Mikulášem. „Budeme rádi, když zájemci přijdou přivítat Mikuláše v kostýmech malých čertíků i velkých pekelníků, ať se to před zraky andělů rohy a ocásky jenom hemží,“ dodává Stolař.

Na hrobském nádraží bude podle principála zajištěné i občerstvení a něco pro zahřátí. Pro děti z Hrobu se uskuteční ještě před příjezdem vlaku Mikulášská nadílka. Dospěláci, kteří dorazí v kostýmech pekelníků, budou odměněni. Někteří z čertů, se potom mohou svézt vláčkem zdarma až na Moldavu. Do vlaku se ovšem dostane jen tolik čertů, aby zaplnili volnou kapacitu soupravy.

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací