Sobota 30. květen 2020
Svátek má Ferdinand

Teplice – Blíží se koncert, který je pro Teplické jedním z největších v letošním roce. Do města přijede skupina Kabát, která tu má své kořeny. Na stadionu Fotbalového klubu Teplice (AGC aréna) Na Stínadlech zahájí kapela turné ke třicátému výročí svého založení. Koncertní šňůra s názvem Po čertech velký turné odstartuje v Teplicích 15. června a končí 14. září v Plzni. Lístky už jsou beznadějně vyprodané a na sociálních sítích je po nich stále velká sháňka.

S chystaným mega koncertem teplických oblíbenců se očekávají značné dopravní problémy. Vedení města proto apeluje na řidiče, aby k cestě na koncert využili v sobotu městskou hromadnou dopravu. Vzhledem k tomu, že se očekává velký počet návštěvníků nejen z Teplic, ale přijedou fanoušci Kabátů i z přilehlých měst a parkovací kapacity v okolí stadionu jsou omezené, rozhodlo Statutární město Teplice o posílení linek MHD.

Podle informací Radky Senftové, vedoucí odboru kanceláře primátora, budou po celou sobotu na páteřních linkách 101, 102, 107 a 108 nasazeny velkokapacitní vozy. Po skončení koncertu, okolo 22. hodiny, pak navíc také posilové spoje do jednotlivých částí města. Ze zastávky Zámecká zahrada tak pojedou tři linky ve 22.42 hodin. Konkrétně linka 101 směr Šanov II a Anger, linka 102 směr Anger a linka 107 směr Prosetice. Z Benešova náměstí pak pojede ještě linka 108 ve 22.45 na Novou Ves.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací