Pátek 3. prosinec 2021
Svátek má Svatoslav
Archivováno

Košťany - Patrně mikrospánek zapříčinil v úterý ráno střet linkového autobusu s dodávkou údržbářů v Košťanech na Teplicku. Řidiči autobusu tak patrně přehlédl stojící dodávku u krajnice a po střetu autobus doslova dodávku odmrštil o několik metrů dál.  Při nehodě naštěstí nebyl nikdo zraněn.

 

Dobrovolní hasiči z Košťan odklízejí následky ranního střetu autobusu s dodávkou. Foto: Jan Vraný

Nehodu potvrdila mluvčí policie Ludmila Světáková s tím, že alkohol u obou řidičů byl testem vyloučen. V ranním autobusu cestovalo hned několik lidí. Jim ani řidiči autobusu se naštěstí nic nestalo. Někteří cestujíci utrpěli jen šok z velkého leknutí. Bez zranění vyvázli i pracovníci údržby, kteří v době karambolu byli mimo vozidlo.  

Na místě zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči z Košťan a strážníci městské policie v Košťanech, kteří pak kyvadlově řídili dopravu v úseku karambolu. Havarovaný autobus poté odvezla odtahová služba.

FOTOGALERIE:

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací