Středa 21. duben 2021
Svátek má Alexandra
Archivováno

Teplice - Hromadným venčením čtyřnohých miláčků v Šanovském parku se rozhodli někteří lidé "bojovat" se současným stavem ohledně arabských návštěvníků lázní, kteří v této části města si dělají piknik a doslova i kolem sebe značný nepořádek. Teplická radnice si zatím s tímto nešvarem neví rady. Město vyvěsilo v parku cizojazyčné informační tabule s doporučením, jak se chovat. Radnice jednala se zástupci Arabů, ale těmto lidem chybí návyky slušného chování.

Snímek ze Šanovského parku v Teplicicích. Foto: Facebook

Pejskaři se na sociální síti proto rozhodli pro netradiční způsob protestu, a to každopátečním hromadným venčením. "Asi nejsem sama koho opravdu obtěžují arabské návštěvy v Šanovském parku. Chodím tam denně venčit dva malé pejsky. Arabské děti na ně dupou a hází kameny, jejich tátové na mě slizky pokřikují, až z toho mám strach a to nemluvím a nehorázném bordelu, který tam cizinci dělají. Myslím si, že je na čase abychom ukázali, kdo tu bydlí, čí je to park a kdo je tu pouze na návštěvě a měl by se podle toho chovat," uvedla na sociální síti Hani Lepková.

Tentokrát do Šanovského parku dorazilo asi patnáct pejskařů. Shodou okolností se večerní páteční venčení "střetlo" s koncem muslimského svátku Ramadánu, který v Teplicích vyvrcholil ohňostrojem a dělbuchy. Ty někteří cizinci měli dokonce údajně naschvál vhazovat k venčeným psům. Šanovský park byl tak plný lidí. Mnozí odpůrci islamizace poukazovali na fakt, že například ohňostroj byl radnicí nepovolený a strážníci pouze přihlíželi.

Situace kolem Šanovského parku již několik měsíců rozděluje obyvatele Teplic na dva nesmiřitelné tábory. Zatímco jedni jsou zastánci Muslimů v lázeňském městě, druzí je tam nechtějí a vadí jim právě chování nejen arabských dětí, ale i jejich rodičů.

 

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací