Pondělí 2. říjen 2023
Svátek má Olivie a Oliver

Teplice - Výstavu z dánské stavebnice Lego již potřetí pro Teplice připravil sběratel Petr Šimr. Podívat se můžete do města složeného z tého populární plastové stavebnice. Najdete v něm výjevy jako z běžného života.

Letošní výstava obsahuje také ukázku Lego Wear a konfekce, z filmové tématiky výběr robotů z edice Lego Bionicle, Hero Factory a Lego Technic, dále stavby a postavy z filmů Frozen (Ledové království), Batman, Star Wars a Toy Story (Příběh hraček). Zastoupeny jsou sety s Lego Brickheadz, Lego Movie a Lego Ninjago Movie, ale také Mimoni, zámek Walt Disney, odvážná Vaiana, skulptury policisty, Bleska McQueena a vozidla agenta 007 a stavebnice Černý jestřáb nesestřelen, the Simpsons - Kwik-E_Market a the Simpsons House.

Nechybí ani velká vláčkodráha a výběr chrastítek, kostek a příslušenství edice Lego Baby Primo. Výstava nabízí rovněž dvě komfortně vybavené dětské herny s kostičkami Lego, potrvá v Jízdárně teplického zámku do 10. září 2022 a má speciální vstupné a otevírací dobu.

Dospěláci zaplatí stovku, děti od tří let 70 korun. Otevřeno je od úterý do neděle, vždy od 10 do 12 a od 13 do 17 hodin.

Vstup na výstavu je od Zahradního domu.

Fotogalerie

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz