Foto: Město Teplice
Zajímavosti

Teplice - Dětské hřiště v ulici Zrenjaninská bylo nově doplněno o dva herní prvky pro nejmenší. Na základě podnětů místních občanů město rozšířilo stávající vybavení hřiště o portálovou houpačku s baby sedáky a herní panel domku se zahradou.

Hřiště mělo na rozšíření dostatek prostoru, i proto se město rozhodlo obyvatelům vyhovět. Celkové náklady na pořízení a instalaci nových prvků činily 287 000 Kč.

Foto: Město Teplice

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru