Teplicko - Neznalost terénu v lesích u Milešovky se vymstila dvěma mužům z Ústí nad Labem.

Ti se vydali do restaurace na Milešovce a trochu popíjeli. Když se večer vydali domů, jeden z mužů na cestě upadl a ztratil mobil. Než přístroj našel a postavil se na nohy, jeho kamarád mu zmizel z dohledu. Začal ho tedy v lese hledat, jenže se sám ztratil a nakonec přenocoval pod stromy.

Ráno našel nejbližší vesnici a zalarmoval policii. Než muži zákona rozjeli pátrací akci, sehnali na pohřešovaného telefonní číslo. "Když mu posléze zavolali, zjistili, že je naštěstí v pořádku," doplnil mluvčí teplických policistů Daniel Vítek. Ranní telefonát od policie ho zastihl ještě ve spánku. Když totiž předešlé noci ztratil kamaráda, vrátil se na vrchol hory, a protože ho tam nenašel a na sestup už byla tma, usnul tam na zemi.

Policisté muže nasměrovali do blízké vesnice Bílka, kde se oba kamarádi opět setkali. Hlídka je pak odvezla na nádraží, odkud se mohli vrátit domů.

 

 

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru