Teplice – Tři hasičské jednotky vyjížděly v úterý 2. srpna v 5.00 hodin ráno k požáru prázdné budovy vedle autobazaru v Nákladní ulici v Teplicích. Oheň nespíš založili bezdomovci.

Ilustrační foto

Likvidace požáru trvala téměř dvě hodiny. „Hasiči rozebrali ohněm zasaženou konstrukci," řekl mluvčí hasičů Lukáš Marvan. Jako příčinu požáru hasiči stanovili manipulaci s otevřeným ohněm. Požár objektu mají pravděpodobně na svědomí bezdomovci, kteří se zde zdržují. Škoda nebyla vyčíslena. 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru