Ilustrační foto
Teplice

Teplicko - Další případ odběru elektřiny načerno řešili tepličtí kriminalisté. Tentokrát podezřelý nebyl žádný troškař, neboť energetická společnost vyčíslila škodu na téměř 670 tisíc korun. Muž z malé obce na Teplicku provedl neoprávněné napojení před elektroměrem u svého rodinného domu.

V domě pak používal elektrospotřebiče, jako tři přímotopy, bojler, tři televize, sporák, osvětlení v domě a další drobná elektrozařízení, čímž za období tří let spotřeboval energii v hodnotě přes 600 tisíc korun.

"Poté, co technik provedl kontrolu, byla věc oznámena na policii, kde 61letému muži bylo sděleno obvinění z krádeže s větší škodou a nyní mu hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody na 1 rok až 5 let," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru