Foto: Policie ČR
Teplice

AKTUALIZACE: Policisté děkují veřejnosti za pomoc v pátrání po pohřešovaném muži. Muže se dnes v ranních hodinách podařilo v Benešově nad Ploučnicí v pořádku vypátrat. Významný podíl na tom měl strážník z Benešova nad Ploučnicí.

Ústecký kraj - Ústečtí policisté žádají o pomoc v pátrání po pohřešovaném 32letému muži z Ústí nad Labem. Poslední informace o pohybu tohoto muže je z 18. června v 21 hodin z vlakové stanice v Jablonném v Podještědí, kde byl vyloučen z přepravy, protože neměl platnou jízdenku.

Muž je nesvéprávný a zadrhává se v řeči. Je pravděpodobné, že se rozhodl dojít do Ústí nad Labem pěšky.

V přiloženém odkaze ZDE naleznete k pohřešovanému muži více informací. Pokud již odkaz není aktivní, policisté pohřešovaného vypátrali.

"V případě, že jste muže někde viděli, tak prosím tuto informaci poskytněte policistům na linku 158," uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru