Ilustrační foto: CC0
Teplice

Proboštov - Knihovna Proboštov pořádá v úterý 13. 2. 2024 povídání s Jiřím Svobodou. Přijďte se pobavit a inspirovat besedou s tématem Krušných hor – příroda, historie a krásné acháty z Krásného Lesa.

Akce se koná ve velké zasedací síni OÚ Proboštov od 17 do 19 hodin. Zájemci si prohlédnou historické i přírodní památky v horách i na jejich úpatí, proniknou do nitra pohoří provrtaného nespočtem dolů, které jsou dnes součástí kulturního dědictví lidstva jako památka UNESCO, a nakonec se podívají na jednu novou mineralogickou lokalitu, která vydala nádherné nerostné hmoty v podobě rudých karneolových achátů.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru