Ilustrační foto
Teplice

Teplice - V úterý 21. listopadu v ranních hodinách došlo v Teplicích hned ke třem nehodám. Dopravní komplikace očekávejte na Masarykově třídě, v Trnovanské ulici a v ulici Antala Staška.

Na Masarykově třídě se krátce po osmé hodině ranní srazila dvě osobní vozidla. Střet se obešel bez zranění a úniku provozních kapalin. Na místě je policie.

Další nehoda se stala v Trnovanské ulici, kde se srazilo nákladní vozidlo s osobním. Probíhá vyšetřování nehody a odstraňování následků za účasti policistů.

Ke třetí nehodě došlo v ulici Antala Staška, kde při couvání narazilo osobní auto do jiného vozidla. Nehoda se obešla bez zranění a úniku provozních kapalin.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru