Ilustrační foto
Teplice

Osek - Některé domácnosti v Oseku jsou bez proudu, na vině je porucha na vysokém napětí. Bez elektřiny jsou také některé okolní obce, například Lom a část Litvínova.

Na opravě se pracuje, jak dlouho ale budou domácnosti bez proudu, zatím není jasné.

"Aktuálně řešíme poruchu na vysokém napětí, zatím bohužel bližší informace k dispozici nemáme, ani odhad odstranění poruchy. Nevíme přesně, kolik trafostanic je aktuálně bez proudu, ale vypadá to, že je to rozsáhlejší, takže se výpadek možná týká celé obce," uvádí energetici.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 739 377 803, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru