Foto: Policie ČR
Teplice

Most – Tepličtí policisté pátrají po hledaném muži, na kterého je vydán souhlas se zadržením, neboť se měl v Červeném Újezdě dopustit krádeže. Muž se dle poznatků může pohybovat v okresech Teplice, Most a Louny.

„Veškeré informace k pobytu, či výskytu hledaného, zavolejte na linku 158, případně oznamte na kterékoliv služebně," uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Hledaným je třiašedesátiletý Luboš Větrovský, jenž má bydliště v okrese Kutná Hora. Muž je 185 cm vysoký, má šedivé vlasy a vizáží odpovídá svému věku. Podrobné informace najdete na odkazu ZDE. Pokud již není aktivní, byla daná osoba vypátrána. 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru