Řidič ujel od nehody, měl by jím být starší muž s kratšími červenými vlasy. Policie žádá o pomoc svědky
Ilustrační foto
Teplice

Bílina - Tepličtí policisté pátrají po pachateli dopravní nehody. K té došlo v pátek 25. srpna v 17:35 hodin v Bílině. Na Sídlišti za Chlumem narazil dosud neustanovený řidič do zaparkovaného vozidla Volkswagen, a aniž by splnil zákonné povinnosti, z místa odjel.

Majiteli odstaveného vozu vznikla škoda poškozením na pravého boku. Pachatel by mohl být starší muž s červenými kratšími vlasy.

"V souvislosti s prověřováním této nehody žádáme všechny případné svědky, kteří se v danou dobu pohybovali na uvedeném místě, nechť se policistům ozvou. Všichni by tak mohli přispět k objasnění tohoto střetu. Veškeré informace přijmeme na lince 158. Děkujeme za spolupráci," uvedl policejní mluvčí Václav Krieger.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru