Těšíte se na koupaliště? Zjistili jsme, kdy budou otevřená
Koupaliště Plivátko v Dubí. Foto: Ilona Kaulfuss
Teplice

Teplicko – V červnu se otevřou brány koupališť na Teplicku. Zjišťovali jsme pro vás, kdy bude které otevřené, v jaké provozní době, kolik je vstupné na tuto sezónu a zda případně zařízení nabídne v letošním roce pro návštěvníky novinku ke zpříjemnění jejich pobytu.

Bílina - Kyselka

Na bílinském koupališti na Kyselce pracovníci Městských technických služeb Bílina v těchto dnech intenzivně pracují a dokončují práce k hladkému zprovoznění koupaliště. To je naplánované na čtvrtek 1. června. Vstupné pro dospělé bude 110 korun, pro dítě 60 korun a k dispozici budou mít zájemci rovněž zvýhodněné permanentky.

Celý bazén září novým nátěrem, stejně jako dětský bazén a brodítka. Opravou prošla lehátka instalovaná kolem bazénu, nášlapné plochy na schodech tobogánu a v areálu byly vykáceny náletové dřeviny. Novinkou v letošním roce je zprovoznění nového správního objektu, který bude sloužit jako zázemí pro plavčíky a současně jako recepce pro autokemp.

Dubí - Plivátko

Koupaliště Plivátko v Dubí prošlo rozsáhlou rekonstrukcí. Před několika lety byla v bazénu objevená trhlina, kterou unikala spousta vody. Koupaliště bylo několik sezón uzavřené a letos začne opět sloužit veřejnosti.

Podle informací tajemníka městského úřadu, Radka Kindla, se v úterý 23. května uskutečnil kontrolní den. Nebyly zjištěny žádné nedostatky a koupaliště bylo proto předáno do užívání. Otevřené pro veřejnost bude ve čtvrtek 15. června.

Vstupné, pokud rada města do doby otevření nerozhodne jinak, by mělo podle Radka Kindla zůstat ve stejné výši. To znamená pro dospělé 100 korun, pro děti do 6 let zdarma a pro děti od 6-18 let ve výši 50 korun.

Jeníkov - Barbora

Oblíbeným místem ke koupání je jeníkovská Barbora. Jde o nejrozsáhlejší vodní plochu v okolí Teplic, která vznikla zatopením stejnojmenného povrchového dolu. Barbora je otevřená celoročně a je vyhlášená příjemnými plážemi a čistotou vody. Na režim koupaliště přejde podle provozovatele Pavla Tetřeva ve čtvrtek 1. června.

Výše vstupného pro dospělé bude 80 a pro děti 40 korun. Za rodinnou vstupenku zaplatí návštěvníci na den 150 korun. Možností je rovněž zakoupení vstupenky pro deset návštěv za zvýhodněnou cenu. Kromě občerstvení si návštěvníci mohou na Barboře zapůjčit paddleboardy a šlapadla. Pro sportovní relax mají k dispozici hřiště na beach volejbal a dětské hřiště.

Osek

Podle informací Barbory Krimové z Frý tajm Osek bude osecké koupaliště otevřené v rámci akce Osecká kytara v sobotu 17. června. Provozní doba zde bude od 9-19 hodin. Dospělí (od 16 let) zaplatí za vstupné 100 korun, děti, senioři a studenti do 26 let 50 korun. Zvýhodněné vstupné je pro skupiny dětí a pro návštěvníky, kteří přijdou po 17. hodině. Děti do 2 let mají vstup zdarma. K dispozici jsou permanentní vstupenky. 

Návštěvníci si mohou v reálu zapůjčit lehátko, slunečník a k dispozici bude také občerstvení. Novinkou v letošním roce je stánek Vinařství Dog In Dock, který bude otevřený v odpoledních hodinách. Koupaliště se nachází v bezprostřední blízkosti 3D bludiště a minigolfového hřiště, které umožňují další rozšíření rekreačních aktivit.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru