Vážná nehoda auta a motorky mezi Hrobem a Dubím! Dva lidé se těžce zranili
Nehoda na silnici I/27 pod Krušnými horami. Foto: čtenář
Teplice

Dubí - Na silnici číslo I/27 u obce Střelná, která je důležitou podkrušnohorskou silnicí spojující Mostecko a Teplicko, došlo v sobotu odpoledne k vážné dopravní nehodě.

Střetl se osobní automobil s motocyklem. "Dva lidé utrpěli těžké zranění, jedna osoba byla zraněná lehce. Na místě zasahují hasiči ze stanice Duchcov a jednotka dobrovolných hasičů Košťany," uvedl Hasičský záchranný sbor v odpoledních hodinách.

Komunikace byla po dobu záchranných prací uzavřena.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru