Teplice - Policisté dopadli ženu, která v prosinci přepadla v Teplicích dvě herny. Celkem si 48letá žena loupežemi přišla na bezmála devadesát tisíc korun, vyšetřovatel dal státnímu zástupci podnět k návrhu na uvalení vazby.
"Začátkem měsíce přišla v ranních hodinách do herny, kde pod pohrůžkou nože s třiceticentimetrovou čepelí požadovala po obsluze vydání peněz. Servírka z obavy o svůj život peníze maskované ženě vydala, stejně jako klíče, kterými za sebou pachatelka při odchodu podnik zamkla," uvedl teplický policejní mluvčí Daniel Vítek.
O dva týdny později navštívila další hernu, kde vylákala obsluhu na toaletu, kde ji fyzicky napadla a zamkla. Poté prohledala bar a odcizila kasírku s finanční hotovostí.
"Pokud bude uznána vinnou z trestného činu loupeže, ze kterého byla obviněna, hrozí jí až deset let vězení," dodal Daniel Vítek.