Litvínov řeší marodku, obranu na začátku sezóny vyztuží Marek Trončinský
Litvínov řeší marodku, obranu na začátku sezóny vyztuží Marek Trončinský
Sport

Litvínov - Verva řeší marodku v obranných řadách angažováním obránce Marka Trončinského, který se na severu Čech dohodl na měsíčním působení. Ústecký rodák v Litvínově působil už v loňské sezóně, kdy byl součástí výměny s Pardubicemi za Mathiase Porselanda.

Ofenzivní obránce Marek Trončinský v minulé sezóně odehrál za Vervu 21 utkání s bilancí 3 gólů a 9 asistencí. Poté se vrátil zpět do Pardubic, kde měl platnou smlouvu. Na začátek nového ročníku Tipsport extraligy se vrací zpět do Podkrušnohoří, kde bude zatím měsíc vypomáhat litvínovské obraně, která řeší problémy s marodkou.

„Angažování obránce Trončinského nás přimělo z důvodu zranění obránců Šticha a Šestáka. Blíží se nám start sezóny a víme, co můžeme od Marka očekávat, tak jsme se dohodli zatím na měsíčním působení v našem týmu,“ vysvětluje příchod ofenzivního obránce generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru