Ilustrační foto
Výlety

Karlovarský kraj - V letošním roce je to přesně 50 let od doby, kdy vznikla CHKO Slavkovský les. Jedinečné území v trojúhelníku západočeských lázeňských měst ukrývá mimořádné přírodní bohatství i netušené historické klenoty, které u nás nikde jinde nenajdete. V rámci oslav můžete až do listopadu každý měsíc navštívit spolu s průvodci některé ze zajímavých míst tohoto koutu Karlovarského kraje. V pátek 7. června jste pak do Mariánských Lázní zváni na Setkání příznivců Slavkovského lesa s bohatým programem.

Slavkovský les je krajem rozlehlých lesů a tajuplných rašelinišť, místem vývěrů stovek minerálních pramenů a mofet, územím podivuhodných Mnichovských hadců, mozaikou pestrých mokřadních luk i krajinou údolí řek Teplé a Ohře. V rámci chystaného Setkání příznivců Slavkovského lesa, jež se uskuteční v Lesním mlýně v Mariánských Lázních 7. června, se můžete těšit na konferenci s rozmanitými přírodovědnými přednáškami o chráněné krajinné oblasti, kratší exkurze do okolní přírody s průvodcem, aktivity pro děti v přírodě a hudební vystoupení v podání Ivan Hlas Trio. Přijďte oslavit půlstoletí CHKO Slavkovský les společně s lidmi, kteří o toto mimořádné území pečují.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru