Sobota 15. srpen 2020
Svátek má Hana

Most – Díky vstřícnosti Sportovní haly Most, která bude provozovat nové 3D bludiště s rozhlednou v parku Šibeník v Mostě, jsme se mohli podívat do dokončovaného areálu. Bude se jmenovat Funpark Most a otevře se slavnostně 28. června.

Nebojte, nepřipravíme vás o překvapení. Ukážeme vám jen pohled jedním směrem. Ten se otevírá na střed města Mostu, hrad Hněvín, krásně je vidět jezero Most. Na druhou stranu dohlédnete přes koruny stromů k Českému středohoří a na zbytek města. Ale to si už určitě zažijete sami.

Bludiště v Mostě je navrženo jako třípatrové s výškou do 10 metrů. Obsahuje 25 rozmanitých lanových překážek a 19 přestupových domečků. Vyhlídková věž má výšku 26 metrů a vede na ni točité schodiště.

„Mám velkou radost, že na Šibeníku vzniklo místo, které smysluplně a hlavně aktivně vyplní volný čas nejen dětem, ale i dospělým. Vytvoříme tím místo pro setkávání lidí všech věkových kategorií v samém srdci parku Šibeníku. Lanový park má oživit město a posílit cestovní ruch a zájem turistů o naše město,” říká primátor města Mostu Jan Paparega.

O velké akci, která se bude v den otevření Funparku konat po celém Šibeníku, jsme psali zde.

Že bude mít nové zábavní centrum v Mostě velký potenciál, si myslí náměstek primátora Marek Hrvol. Píše o tom v článku Ze 3D bludiště chceme udělat turistické lákadlo!

Zajímá vás výše vstupného a otevírací doba? Informujeme v textu Termín otevření mosteckého Funparku se blíží. Známe základní cenu vstupného a otevírací dobu.

Video

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací