Foto: Ilona Kaulfuss
Zajímavosti

Duchcov – Městské informační centrum v Duchcově nabízí od středy 8. listopadu výstavu, která vás příjemně naladí na blížící se zimu. Prezentované práce, zpracované rozmanitými technikami, vyrobily děti z Dětského domova, Základní školy a Střední školy v Duchcově. Výstava má název Zima, zima, zimička, hází bílá peříčka a prohlédnout si ji můžete do 22. prosince.

Strávit chvíli ve společnosti vystavených dílek v informačním centru, v čase nabitém předvánočními aktivitami, je jednou z možností, jak sobě i dětem zpříjemnit čekání na Štědrý den. Citlivé vedení pedagogů uvedených škol přispělo k vysoké kvalitě jednotlivých výtvorů, k pestrosti motivů i technik a současně podpořilo dětskou hravost a zvídavost. Z výstavy si tak odnesete nejenom pěkný kulturní zážitek, ale také spoustu impulsů a motivací třeba k přípravě vánoční výzdoby se svými dětmi.

Městské informační centrum v Duchcově má otevřeno od pondělí do pátku, v době od 8.30 do 17 hodin.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru