Duchcov - Hlídka strážníků městské policie v Duchcově zasahovala v restauraci F-Club u poraněného muže v Bezručově ulici. Hlídka jmenovaného muže na místě zastihla poraněného, proto mu byla ihned poskytla první pomoc a přivolala záchrannou službu.

Podle jeho výpovědi ke zranění přišel nejen on, ale i  další dva muži v restauraci „F-Club“ v Duchcově. Napadeni byli početnou skupinou podnapilých osob. Podle zjištění redakce opilci napadli hudebníky z kapely, kteří tu noc měli v restauraci vystoupení. 

Strážníci posléze přivolali státní policii. V restauraci byl však už klid, k žádnému projevu násilí zde již nedocházelo. Hlídka strážníků provedla kontrolu všech prostor restaurace, kde po chvíli nalezla zmiňované dva napadené muže z kapely, kteří se museli před útočníky ukrýt. Následně jim byl zajištěn bezpečný odchod z restauračního zařízení.

Jednomu z napadených hudebníků muselo být hlídkou strážníků taktéž zajištěno lékařské ošetření. "Muži strážníkům shodně uvedli, že je napadlo 40 až 50 podnapilých osob. Celou záležitost si převzala státní policie s podezřením ze spáchání trestného činu," uvedl duchcovský strážník Martin Malík. Během zákroku v restauraci nedošlo ke zranění dalších osob ani strážníků. 

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru