Teplice - Smrt asi padesátiletého muže bez domova od dnešního podledne vyšetřuje teplická policie. Tělo bezvládně ležícího muže na chodníku poblíž restaurace Perla u teplické nemocnice nalezli náhodní chodci.

Přivolaný lékař po ohledání těla pak už jen konstatoval smrt. Muže ležel na chodníku a kolem sebe měl láhve piva. Pravděpodobně zemřel bez cizího zavinění.

Hrůzný obraz na bezvládné tělo si ale nenechaly ujít destíky lidí, které odháněli od místa strážníci. Přesnou příčinu jeho smrti určí až nařízená pitva. Zjišťujeme podrobnosti.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru