Stavba přemostění údolí v Žiželicích. Foto: Oldřich Hájek
Teplice

Ústecký kraj – Na kterých silnicích v Ústeckém kraji lze letos očekávat stavební práce, a s tím související omezení pro řidiče? Podívejte se na přehled plánovaných oprav a staveb na severozápadě Česka.

Ředitelství silnic a dálnic bude letos dokončovat několik staveb, se kterými se začalo vloni. V plánu je oprava „třináctky“ u jezera Matylda směrem k Souši na Mostecku. Na stejné silnici probíhají nyní práce u Chánova rovněž na Mostecku a oprava Mostu v Komořanech v úseku mezi Mostem a Chomutovem.

Na silnici číslo 8 v úseku Nové Dvory a Teplice je v plánu prací oprava komunikace. Rekonstruovat se dále budou mosty na silnici číslo 30 ve Vaňově a na silnici 62 se dokončí oprava mostu přes strž.

„V letošním roce dokončíme kompletně výstavbu dálnice D7 u Chlumčan, dále jsme zahájili stavební práce na silnici I/27 u obce Žiželice a na silnici I/6 mezi Petrohradem a Lubencem začneme s výstavbou dálnice D6,“ uvádí Ředitelství silnic a dálnic v Ústeckém kraji.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru