Silný vítr dal zabrat hasičům v kraji: Padaly stromy a větve, v jednom případě i na auto
Foto: HZS Ústeckého kraje
Teplice

Ústecký kraj - Od 4:48 do 7:46 vyjely jednotky v Ústeckém kraji na 11 míst, kde spadly stromy. V devíti případech to byly stromy spadlé na vozovku, v jednom případě spadl strom na telefonní kabel a v jednom na zaparkované osobní auto.

Dva stromy spadly v Děčíně – Loubí, jeden v u Lobendavy. Na Ústecku spadly stromy u Proboštova, Božtěšic a Varvažova. Na Litoměřicku u Třebušína a Lovečkovic. Na Teplicku v Dubí hasiči odstranili větev. V Horním Litvínově v ulici S.K. Neumanna spadla bříza na zaparkované osobní auto. Na Chomutovsku spadl strom na vozovku u Měděnce. V ulici Jindřicha Plachty v Ústí nad Labem - Mojžíři čerpala jednotka vodu z ulice.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru