AKTUÁLNĚ: Tragická nehoda v Proboštově, auto tam narazilo do stromu
Foto: Tomáš Straka
Teplice

Proboštov - Zásah hasičů, zdravotnické záchranky a policie si vyžádala v pondělí ráno dopravní nehoda v Proboštově na Teplicku.

Na místě probíhají vyprošťovací práce. Při havárii měl zahynout řidič osobního vozu. K nehodě došlo na silnici Přítkova na Proboštov poblíž železničního přejezdu. Redakce zatím nemá informaci o uzavřené silnici, ale s komplikacemi počítejte do odpoledních hodin, kdy bude probíhat odstraňování následků nehody a vyšetřování.

1702probostovkz2

Foto: Tomáš Straka

Psali jsme

{article 211183}[div class="articleinarticle"]

[title]

[image-intro] [introtext limit="300" strip="1"][/div]{/article}

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru