Foto zdroj: FCB Turnaj Maklíků
Co se chystá

Lahošť - V Lahošti u Teplic se o víkendu 13. a 14. června uskuteční Turnaj Majklíků, který přivítá hráče i fanoušky této oblíbené hry. Turnaje budou začínat vždy v 10:30 a 14:30 hodin a zájemci se mohou registrovat za startovné 200 korun.

Na nejlepšího účastníka čeká atraktivní odměna v podobě dřevěné sochy dle vlastního výběru.

Organizátoři zvou všechny zájemce, aby si přišli zahrát, poměřit síly s ostatními a zabojovat o titul šampiona.

Akce je určena všem, kteří si chtějí užít víkend plný zábavy a soutěžení.

 

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru