Ilustrační foto: Ilona Kaulfuss
Co se chystá

Teplice – Už několikátým rokem připravuje farní sbor Českobratrské církve evangelické pro své členy i pro veřejnost kulturní akci pod širým nebem. Její součástí jsou koncertní, pěvecká i divadelní vystoupení. Nejinak tomu bude i letos. Festival Doma na zahradě se koná už tuto sobotu 22. června v zahradě sídla církve, v ulici J.V. Sládka.

Program začíná ve 13.30 vystoupením dětí z Mateřské školy Fráni Šrámka v Teplicích. Ve 14 hodin vystřídá malé zpěváky Divadlo Krabice Teplice s představením pro děti. Od 15. hodiny bude návštěvníky bavit německá folková kapela Podka. V 18 hodin nastoupí Ondřej Krejča s českými národními písněmi a v 19 hodin to bude pro změnu několik amerických lidových písní v podání kapely Band No. 7. Programovou nabídku uzavře od 20.30 alternativní punk kapely MMMBand.

Součástí sobotního odpoledne a večera budou různé workshopy. Pro děti je připravené malování na obličej, skákací hrad a celé rodiny si mohou zasportovat při stolním tenise nebo minigolfu. Po celou dobu bude k dispozici občerstvení. Akci podpořilo Statutární město Teplice.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru