Za živou vodou se v sobotu vydejte do Mikulova
Akce se koná u rybníka pod Bouřňákem
Co se chystá

Mikulov – Postupný úbytek kvalitních přírodních zdrojů vody patří v současné době k nejdiskutovanějším tématům. O Významu vody v krajině a zacházení s ní udržitelným způsobem bude veřejně informační akce s názvem Voda. Uskuteční se tuto sobotu, 23. září, v době od 12 do 16 hodin u rybníka pod sjezdovkou Bouřňák v Mikulově. Akci pořádá spolek Za zdravý Mikulov s podporou SDH Mikulov, Povodí Ohře a SDH Osek.

Návštěvníci akce se dozvědí, jak nakládat s vodou hospodárně, jakými způsoby lze zadržovat vodu v krajině i o pojmu živá voda, který přiblíží, co všechno v přírodních vodách žije. Seznámí se například i s postupem kontroly kvality vody. Pro dětské návštěvníky budou v doprovodném programu připravené soutěže s vodou i bez vody.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru