Policejní prezident poděkoval krajskému řediteli Jaromíru Knížeti za jeho práci
VPRAVO KRAJSKÝ POLICEJNÍ ŘEDITEL JAROMÍR KNÍŽE
Zprávy

Ústecký kraj - Policisté Krajského ředitelství policie Ústeckého kraje se rozloučili s krajským ředitelem plk. Mgr. Jaromírem Knížetem, který ke dni 30. září 2023 ukončí služební poměr.

S plukovníkem Knížetem, který veřejnosti sloužil desítky let, se osobně slavnostně rozloučil policejní prezident genpor. Mgr. Martin Vondrášek, který mu srdečně poděkoval za vše, co pro Policii České republiky vykonal a popřál mu zdraví a štěstí v osobním životě. Dále, prezident policejního správního úřadu Sasko Dr. Jörg Michaelis ocenil jeho dlouholeté pracovní nasazení a výbornou spolupráci.

K předání dalších drobných pozorností a poděkování za jeho vykonanou práci se přidali i náměstek ředitele krajského ředitelství pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Mgr. Zbyněk Dvořák, náměstek ředitele krajského ředitelství pro vnější službu plk. Ing. Petr Sytař a náměstek ředitele krajského ředitelství pro ekonomiku plk. Ing. Ivan Protiva. Rozloučili se i jednotliví ředitelé územních odborů.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru