Ústecký kraj - Hlídka chlumeckých policistů krátce po půlnoci při dopravní kontrole chtěla zastavit 45letého řidiče vozidla Škoda Octavie. Řidič na výzvu k zastavení nereagoval a začal policistům ujíždět do kopců směr Petrovice.

V klikatých zatáčkách ve velmi vysoké rychlosti, která v místech překračovala až 140 km/h minul i několik projíždějících vozidel. Po několika minutách řidič nezvádl mírnou levotočivou zatáčku a s vozidlem vyjel mimo komunikaci na pole. Po cca 300 metrech ujiždějící řidič zůstal stát v poli. Policisté následně za užití donucovacích prostředků muže vytáhli z vozidla a zadrželi. U řidiče rovněž provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní s výsledkem 2,36 promile. Zadržený muž byl eskortován na policejní služebnu. V současné době čelí podezření z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody až do výše 1 roku, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru