Hledáte atraktivní brigádu? Autodrom hledá traťové komisaře, budete v závodním prostředí
Foto: Autodrom Most
Sport

Most - Zájemci ve věku od 18 let v dobrém fyzickém stavu se mohou hlásit na post traťového komisaře na mosteckém autodromu. Podrobné informace získají na telefonním čísle +420 735 049 846 nebo se mohou na cokoli zeptat na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. „Jde o sezonní brigádu vhodnou pro muže i ženy, ideální je pro studenty, směnaře nebo aktivní důchodce. Po individuálním školení s nimi uzavřeme dohodu o pracovní činnosti,“ upřesnil sportovní manažer společnosti AUTODROM MOST Michal Prokop.

Práce traťového komisaře je odpovědná a náročná, přináší ale i nezanedbatelné bonusy. Vedle atraktivního prostředí je to bezplatný vstup na veškeré akce autodromu po celou sezonu nebo možnost zastávat funkci traťového komisaře i na dalších evropských okruzích. „Kdo se bude chtít věnovat této práci i nadále, čeká ho také kariérní růst. Může postoupit na post traťového dispečera, pilota safety caru, stát se členem posádky technické pomoci, případně i rozšířit řady zaměstnanců autodromu,“ vyjmenoval Prokop.

Školení nových traťových komisařů zahrnuje přednášky o bezpečnosti při práci, správném postupu při první pomoci zraněným nebo požární ochraně. Adepti se také seznámí se sportovními předpisy a vlajkovou signalizací. „Harmonogram a termíny školení závisejí na vývoji epidemie nemoci covid-19 a aktuální platnosti vládních opatření proti jejímu šíření. S každým, kde se nám ozve, se domluvíme a dáme mu včas vědět. Věříme, že se vše vrátí co nejdříve do normálu a letošní sezona už bude plnohodnotná,“ doplnil sportovní manažer.

2603tratkomisar2

Role traťových komisařů je nezastupitelná. Bez jejich přítomnosti se v areálu mosteckého autodromu a sousedního polygonu neobejde žádný automobilový či motocyklový závod. Dohlížejí na průběh klání, upozorňují jezdce signalizací na různé nástrahy a nebezpečí, v případě potřeby na místě zasahují a likvidují také následky kolizí.

REKLAMA

Podmínky užití

Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí.

Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu výslovně zakázáno.

Za obsah inzerátů nese odpovědnost jejich zadavatel. Redakce se nemusí s obsahem inzerátů ztotožňovat a nenese žádnou odpovědnost za případné škody, které jejich zveřejněním vzniknou.

Nahoru