Středa 19. prosinec 2018
Svátek má Ester
 

Most - Snad každý majitel kočky u nás se již s tímto stelivem setkal. Ale málokdo asi tuší, že již v příštím roce to bude celých 25 let, co společnost KERAMOST, a.s. působí na trhu (tj. od přeměny ze státního podniku).

Za tu dobu vyrobila přímo ohromné množství nejrůznějších druhů bentonitových hrudkujících steliv, které se liší barvou, jemností mletí či parfumací... Denně tak vyrobí až 70 tisíc ks steliv! A pozor, i při takto enormním množství klade neustálý důraz na kvalitu výrobků a spokojenost zákazníka. Právem se tedy může pyšnit i mezinárodně uznávaným certifikátem BRC, který svědčí o mimořádně vysoké úrovni kvality výroby a nastavených standardů ve společnosti.

Během několika posledních let uvedla akciová společnost KERAMOST na trh řadu nových a inovativních steliv. Jako vůbec první výrobce v Evropě přidal k již zavedeným bílým stelivům patentované lehčené stelivo Mikeš Light. Jeho výhodou je nízká váha, obdobně jako je tomu např. u silikagelu, a zároveň si zachovává schopnost hrudkování, stejně jako standardní bentonitová steliva. „Český trh je pro nás velice důležitý, a proto jsme začali spolupracovat se známým grafikem Ing. Karlem Hejkalem, který pro nás navrhl celou novou řadu obalů pro steliva MIKEŠ a BENKO. Pro naše zákazníky máme nyní k dispozici jak hnědá steliva značky Benko, šedá steliva Mikeš Standard, tak i bílá v obalu Mikeš Premium,“ upozorňuje obchodní ředitel, Ing. Zdeněk Vyskočil.

VOŇAVÁ NOVINKA: MIKEŠ PARFUM

1604keramost2

Aby byla nabídka skutečně kompletní, přichází firma na trh s dalším novým stelivem, a to s přídavkem parfému, který je kočkami velmi dobře vnímán a není pro ně obtěžující, čímž se zase o něco vylepšuje komfort pro chovatele koček a kocourů. Mikeš Parfum je šedé hrudkující stelivo s hrubšími zrny, které má příjemnou vůni, a přitom je dostupné za bezkonkurenční cenu. „Tímto krokem rozšiřujeme nabídku o steliva, která se běžně prodávají na zahraničních trzích. Chceme na český trh přinést srovnatelnou kvalitu a sortiment, který je k dostání v sousedním Německu,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Vyskočil a dodává: „Snažíme se sledovat nejnovější trendy v chovatelství koček a do budoucna tak přemýšlíme nad zařazením nových typů balení, například šestilitrové papírové kartony, které se snadno skladují. Dále zvažujeme i výrobu steliva obohaceného o aktivní pohlcovače pachu, které by měly plně zabránit nepříjemnému odéru z kočičí toalety. Uvidíme, jaké novinky si pro naše zákazníky připravíme do budoucna.“ Nabídku celé produktové řady za bezkonkurenční ceny naleznete na www.steliva.cz. Soutěžní akce a galerie z mezinárodních výstav koček jsou dostupné na facebookovém profilu společnosti KERAMOST, a.s.

POZVÁNKA NA MEZINÁRODNÍ VÝSTAVU KOČEK V MOSTĚ

1604keramost3

Pro milovníky koček se v Mostě opět uskuteční oblíbená mezinárodní výstava. Letošní ročník se koná ve dnech 5. – 6. května 2018 v Kulturním domě REPRE od 9:00 do 18:00. Návštěvníci zde mohou vidět různá plemena koček např. kočky exotické, perské, somálské, orientální či domácí, které budou hodnotit zahraniční posuzovatelé z Itálie, Polska, Německa, Maďarska a Švédska.

Společnost KERAMOST, a.s., hlavní sponzor výstavy, zde opět připraví propagační a prodejní akci svých bentonitových hrudkujících steliv, včetně nejnovějších trendů v podobě bílého steliva a voňavé novinky Mikeš Parfum. Dále budou v prodeji steliva značky Mikeš Light a Mikeš Premium. Při nákupu minimálně dvou balení steliva si zákazníci mohou zatočit na kole štěstí, kde vyhrává každý a to buď další balení Mikeš Parfum 5 kg zdarma nebo malý reklamní dárek. Pro dětské návštěvníky zde nebude chybět ani obří nafukovací kocour Keramourek. Náš stánek najdete v přízemí Kulturního domu REPRE. Těšíme se a věříme, že zde strávíte příjemný čas.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací