Pátek 1. červenec 2022
Svátek má Jaroslava

Teplice – Velkého úspěchu dosáhli v sobotu 17. září v Litoměřicích mladí džudisté z klubu PRO SPORT Teplice. Z bodovacího turnaje juda, v kategorii mladších a starších žáků, přivezl teplický tým celkem 18 medailí. Jednalo se o nominační turnaj pro postup na přebory České republiky a startovaly v něm kluby z celého Ústeckého kraje.

Podle trenéra Martina Prokeše se jeho svěřenci prosadili v konkurenci cca 20 týmů. Po vynikajících výkonech přivezli do Teplic sedm zlatých, sedm stříbrných a čtyři bronzové medaile. „Pokud zvládneme i druhé kolo budeme mít na Mistrovství republiky moc pěkné zastoupení. Všem členům naší výpravy děkuji za vzornou reprezentaci klubu i města Teplice,“ uvedl Martin Prokeš.

Prosporťáci sbírají cenné medaile celkem pravidelně. Už minulý víkend, na výborně obsazeném turnaji v Brně, kam se sjeli džudisté nejenom z Čech, ale také například ze Slovinska, Rakouska, Maďarska, Slovenska nebo Holandska, přivezli dorostenci PRO SPORTu zlato a stříbro. Starší žáci na stejném turnaji vybojovali zlato a bronz a jejich tým navíc obsadil celkově druhé místo za výběrem Maďarska.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz