Sobota 6. červen 2020
Svátek má Norbert

Teplicko - Nechce se vám chodit nakupovat potraviny a další zboží do supermarketů či jiných obchodů a riskovat onemocnění Covid–19? Zůstaňte doma v pohodlí a bezpečí a potraviny si objednejte on-line přes portál ŠupŠup.cz.

Službu ŠupŠup.cz založil tým mladých nadšenců na začátku letošního roku. Cílem bylo usnadnit lidem život. To se nyní, v době nouzového stavu a mimořádných opatřeních z důvodu pandemie viru SARS-CoV-2 dost hodí. „Současná situace je opravdu závažná. Proto se i my snažíme pomoci, jak jen to jde, aby lidé trávili co nejméně času nakupováním v obchodech a nevystavovali se tak onemocnění. Potraviny jim v Teplicích a okolí přivezeme až domů, je možné si ho vyzvednout také na odběrném místě ŠupŠup.cz,“ uvedl Filip Tisovsky z ŠupŠup.cz.

Online supermarket ŠupŠup.cz vám nákup doveze ještě tentýž den, seniorům navíc zcela zdarma při nákupu nad 400 Kč. Ostatním přivezou zdarma nákup nad 900 Kč (neplatí pro alkoholické výrobky a tabákové výrobky). V ostatních případech je cena rozvozu 29 Kč. Vybírat můžete z širokého sortimentu zboží, i čerstvého, od pečiva, uzenin, drogerie až po věci do domácnosti a také zde najdete nabídku zboží i pro vaši zahradu.

0904supsup2

ŠupŠup.cz vám doveze potraviny a zboží v Teplicích a okolí každý den v době od 8 do 19 hodin. Mapu dovozu potravin najdete v tomto odkazu. Nákupy lze také objednat a vyzvednout na odběrném místě ŠupŠup Point na adrese: Zahradní 331/34, Dubí.

Zboží objednávejte zde, případně na telefonním čísle +420 775 776 888, nebo mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Více informací najdete na https://supsup.cz/ nebo na Facebooku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací