Středa 19. červen 2019
Svátek má Leoš
 

Chomutov – Příjezd záchranářů k vážné dopravní nehodě na silnici č. 13 ve směru z Mostu na Chomutov, ke které došlo ve čtvrtek, významně usnadnili řidiči vytvořením takzvané záchranné uličky.

„Chceme poděkovat všem řidičům, kteří se během tragické nehody na silnici I/13 zachovali doslova ukázkově a bez výjimek utvořili bezchybnou uličku pro průjezd vozidel integrovaného záchranného systému,“ vzkázali chomutovští strážníci, kteří pomáhali na místě havárie uvést provoz a situaci do původního stavu. Kvůli záchranným pracím a uzavřené části rušné dopravní tepny vznikaly dlouhé kolony. Snímky z místa nehody a bližší informace od policie přinášíme zde.

Osmadvacetiletého pracovníka údržby na příjezdu do Chomutova od Mostu krátce po desáté hodině srazil osobní automobil. Vážně zraněného muže musel přepravit do nemocnice vrtulník. Z jakého důvodu k nehodě došlo, je nyní předmětem policejního vyšetřování.

Jak se tvoří od začátku října záchranná ulička podle nových pravidel? Píšeme v tomto článku.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací