Středa 16. leden 2019
Svátek má Ctirad
 

Bystřany - Díky pozornému svědkovi se podařilo dopadnout zloděje, který minulou sobotu před polednem ukradl v Bystřanech dětské kolo. Pachatele, kterým je 18krát trestaný recidivista, se podařilo chytit krátce po činu díky všímavému svědkovi.

Krádež se stala na dětském fotbalovém utkání. Zloděj vytrhl z nosiče na autě kolo v hodnotě osm tisíc korun a z místa činu na něm odjel. Majitelé to zjistili jen chvilku poté, když přišli k autu a kolo tam nebylo. „Na místě je oslovil svědek, který zloděje na dětském kole viděl a poškozeným nabídl svou pomoc. Sedli si do aut a rozjeli se po pachateli pátrat. Muž, který byl svědkem krádeže, zloděje po chvíli našel, kolo mu vzal a vrátil se k fotbalovému hřišti, kde bicykl předal majitelům,“ popsal, co se dělo bezprostředně po krádeži, policejní mluvčí Daniel Vítek.

Na místo se dostavili i policisté, ke kterým si svědek krádeže sedl do auta, a společně vyjeli zloděje znovu hledat. „Nedaleko Panoramy ho muž uviděl a policisté lapku, který se ke krádeži kola přiznal, zadrželi,“ doplnil Vítek s tím, že pachatelem byl 42letý v minulosti už 18krát odsouzený recidivista, kterému za krádež hrozí až tříleté vězení.

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací