Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš
 

Teplice – V sobotu 18. listopadu bude v teplické nemocnici přerušena na několik hodin dodávka elektrické energie do pavilonu F. Důvodem je plánovaná oprava zdejší rozvodné skříně.

Elektřina bude vypnuta od 13:00 do 16:00 hodin, bez možnosti využití náhradního zdroje energie. Odstávkou budou dotčena oddělení: příjmové chirurgické ambulance, oddělení chirurgie, gynekologicko-porodnické oddělení, ortopedie a urologie, včetně všech těchto oborových operačních sálů a chirurgie JIP, anesteziologicko-resuscitační oddělení, stanice patologických novorozenců.

Odstávka bude řešena jak organizačními změnami uvnitř nemocnice, tak také krátkodobým uzavřením některých oddělení a směřováním pacientů mimo teplickou nemocnici. „V souvislosti s opravou je nutno v sobotu od půlnoci do 16:00 hodin uzavřít porodní sál a odklánět rodičky mimo Teplice, od 10:00 do 16:00 přerušit příjem pacientů, u nichž je předpoklad provedení neodkladného operačního výkonu a od 08:00 do 16:00 hodin zastavit příjem pacientů vyžadující resuscitační péči na anesteziologicko-resuscitačním oddělení teplické nemocnice. Pacienti budou transportováni do Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem,“ uvedl ředitel zdravotní péče MUDr. Tomáš Hrubý. Provoz laboratorního a RTG komplementu bude zajištěn beze změn.

Nemocnice zároveň žádá o trpělivost pacienty, kteří budou v sobotu 18. listopadu potřebovat zprávy z ambulancí chirurgických oborů, ty bude možno vydat až po obnově dodávky energie.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací