Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš
 

Olšinky - Zásahová jednotka Policie České republiky v noci ze středy na čtvrtek minulý týden provedla zásah v jednom z objektů v Olšinkách v Ústí nad Labem. Kriminalisté při následné domovní prohlídce nalezli kompletní pěstírnu marihuany se sodíkovými výbojkami, vzduchotechnikou, větráky, hnojivy a rozvětvenou elektroinstalací.

Mluvčí krajské policie Veronika Hyšplerová uvedla, že kriminalisté rovněž zajistili zhruba 500 vzrostlých rostlin marihuany. „Zajištěný materiál bude po usušení zaslán na chemickou expertízu. V souvislosti s touto trestnou činnosti kriminalisté zadrželi dvě osoby, které jsou v současné době vazebně stíhány pro trestný čin  Nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Za uvedené jednání jim hrozí trest odnětí svobody od 2 do 10 let,“ doplnila k zásahu policistka.

Odhalit pěstírnu marihuany v Olšinkách se podařilo ústeckým kriminalistům díky únorové realizaci po linii toxi v Chabařovicích,“ dodala Veronika Hyšplerová.

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací