Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš
 

Teplicko - Tepličtí dopravní policisté se v noci z úterý na středu zaměřili na chodce, kteří se za tmy pohybují po silnicích mimo obce. A tentokrát jen nedomlouvali, ale hříšníkům, kteří na sobě neměli reflexní prvky, jak ukládá zákon, rozdávali i pokuty.

Policisté během noční akce vyrazili na riziková místa, kde podle předchozích zkušeností předpokládali pohyb chodců na silnici, především se soustředili na oblast průmyslové zóny, kam často chodí zaměstnanci za tmy. V průběhu akce policisté oslovili 27 chodců, kterým rozdali reflexní pásky nebo vesty.

„Pozitivní zprávou je, že téměř všichni už byli reflexními prvky vybaveni. Pokud tomu tak nebylo, vyřešili jejich nezodpovědné chování napomenutím. Výjimkou byli dva lidé, kteří už v minulosti zákon porušili. Přes napomenutí a dokonce i uloženou pokutu se večer opět pohybovali na neosvětlené komunikaci, aniž by na sobě měli reflexní prvky. Oběma byly uloženy blokové pokuty ve výši 500 korun,“ sdělil policejní mluvčí Daniel Vítek.

0811policejniakce4

0811policejniakce3

0811policejniakce2

0811policejniakce1

 

Aktuálně

Sport

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací