Čtvrtek 22. říjen 2020
Svátek má Sabina
Archivováno

Teplice - V pátek 1. května mnozí z vás ochutnali poprvé teplické pivo značky Monopol z místního minipivovaru na farmářských trzích v Teplicích na náměstí Svobody.

 

K účasti na farmářských trzích se rozhodla majitelka Pivovaru Monopol na základě mnoha dotazů fanoušků pivovaru, kdy už budou moci pivo okusit. A protože kvůli odložené kolaudaci budovy se posunul termín otevření Pivovaru Monopol, rozhodla se vyjít fanouškům vstříc a dát jim možnost pivo ohodnotit ve stánku pivovaru na pátečních farmářských trzích.

„Jsme velmi mile překvapeni pozitivními reakcemi Tepličanů na naše pivo. Je tu vidět velký patriotizmus a toho si velmi vážím. Náš stánek byl celý den obležen zákazníky, kteří zde ochutnávali všechna naše vyrobená piva, a nebyl nikdo, kdo by byl pivem zklamaný. Chválili náš světlý ležák Karlík, dámy, ale i pánové ocenili pivo s příchutí višeň a říkali, že chutná skutečně jako pivo a ne jako limonáda, fajnšmekři zase chválili pivo Ale," uvedla majitelka minipivovaru Gabriela Schönbauerová a ještě dodala: „Za dvacet minut po otevření stánku jsme prodali i všechno naše lahvové pivo, proto musela sládková Martina Valterová jet do pivovaru stočit další lahve".

„Pivo mi chutná, jsem rád, že máme po tolika letech v Teplicích zase své pivo a určitě budu pravidelným konzumentem," uvedl s úsměvem jeden z návštěvníků stánku Pivovaru Monopol na farmářském trhu. „Pivo Karlík je fakt moc dobré, beru si lahve s sebou k večerními hokeji," uvedl zákazník Tonda. „Dnes jsem si přečetl na e-teplicko, že se bude pivo na trzích prodávat, spěchal jsem z práce, abych ho mohl vyzkoušet a rozhodně mě nezklamalo, světlé je skvělé a to jsem zvyklý na plzeňské, pivo Ale je zase taková chuťovka, silné a výtečné," uvedl zákazník Jan.

Pokud jste zvědaví, jaké je pivo značky Monopol, máte možnost navštívit stánek teplického minipivovaru v následujících deseti dnech od 4. května. Stánek Pivovar Monopol bude od pondělí 4. května až do 13. května každý den od 9 do 18 hodin, pokud nebude pršet, na teplickém náměstí Svobody. Pivovar Monopol se bude také zúčastňovat všech farmářských trhů konaných v Teplicích.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací