Sobota 13. srpen 2022
Svátek má Alena

Ústecký kraj - Kriminalisté z týmu TOXI na základě rozpracovaných informací a poznatků získaných od kolegů z Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování provedli další významný zásah do drogové scény v Ústeckém kraji.

"Minulý týden v dopoledních hodinách souběžně zasáhli na několika místech v kraji. Jednalo se o oblast Ústecka a Teplicka. Byly provedeny tři domovní prohlídky a jedna prohlídka vozidla. Policisté zásahové jednotky zadrželi šest osob. Při ohledání kriminalisté zajistili 650 gramů pervitinu v různém stádiu výroby (odhadem za 650 tisíc korun). Dále dvě laboratoře na výrobu pervitinu a větší množství chemikálií," uvedla mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

V současné době je trestně stíháno pět osob (r. 98, r. 98, r. 98, r. 79, r. 79) pro trestný čin Nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což obviněným hrozí trest odnětí svobody až do výše 12 let. Soudce na tři obviněné uvalil vazbu.

"V souvislosti s touto realizací probíhala rovněž realizace mosteckých kriminalistů, kteří zadrželi tři osoby napojené na tuto ústecko-teplickou větev," dodala mluvčí.

Jednalo se o úspěšné zakončení rozpracovaných případů výroby a distribuce pervitinu na území celého Ústeckého kraje.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz