Neděle 7. březen 2021
Svátek má Tomáš

Litvínov - Schola Humanitas v Litvínově je střední odborná škola s přírodovědným zaměřením. Studijní obor má tradičně jeden – Ekologie a životní prostředí. Absolventi školy jsou velmi dobře připraveni jak na vysokoškolské studium, tak pro uplatnění na trhu práce.

Kapacita školy je 160 žáků – 2 třídy po cca 20 žácích v každém ročníku. Škola má vlastní domov mládeže přímo v budově školy. Jídelna připravuje klasickou a vegetariánskou variantu stravy, pro ubytované žáky zajišťuje celodenní stravování.

Schola Humanitas zajišťuje odbornou výuku ve čtyřech moderních laboratořích (Bi a Ch), má propracovaný systém odborných praxí s vazbou na zaměstnavatele (ORLEN Unipetrol a.s., SVS a.s., ……) Připravuje tuzemské a zahraniční studijní cesty a pobyty, žáci jsou motivováni formou prospěchového stipendia.

Chceš-li prožít svoji střední školu, přijď se podívat na den otevřených dveří v úterý 26. ledna 2021, individuálně po předchozí domluvě (Tel: 476 111 226, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), nebo kterýkoli jiný den po domluvě na výše uvedených kontaktech.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací