Středa 27. leden 2021
Svátek má Ingrid

Teplice – Žáci devátých tříd základních škol se letos rozhodují, kde budou pokračovat ve studiu. Dny otevřených dveří, kdy si mohli vytipovanou školu prohlédnout, promluvit si s učiteli, zeptat se na to, co je zajímá, nejsou v této době možné. Proto se vedení trojlístku škol Obchodní akademie, Hotelová škola a Střední průmyslová škola Teplice rozhodlo uspořádat Den otevřených dveří online.

„Na středu 2. prosince jsme připravili online Den otevřených dveří. Zájemci se s námi mohou spojit přes MS Teams,“ vysvětluje ředitel škol Jiří Nekuda. Vysílací bloky začnou vždy v celou hodinu. Konkrétně v 10 a v 11 hodin a odpoledne pak v 15, 16 a v 17 hodin. Vedení škol a učitelé odborných předmětů budou prostřednictvím média zájemce informovat o možnostech studia, o jeho výhodách a odborné praxi. Odkazy na online setkání najdou zájemci přímo na webových stránkách každé školy.

„Vzhledem k situaci, kdy nemůžeme zájemce pozvat k nám do školy, jsme pro jejich snazší orientaci připravili i základní informace o studiu na našich školách přímo na webových stránkách www.sostp.cz,“ dodává Nekuda. Na uvedených webech jsou podle jeho slov k dispozici mimo jiné tři videa ke každé škole zvlášť.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací