Sobota 6. červen 2020
Svátek má Norbert

Teplice – Hřiště na křižovatce ulic S.K. Neumanna a 5. května v Sobědruhách získá novou podobu. Už koncem letošního léta by mohlo po opravách poskytnout návštěvníkům větší komfort a bezpečí. Statutární město Teplice vypsalo výběrové řízení na jeho celkovou rekonstrukci. Do renovace nevelkého sportovního areálu, který řadu let v této čtvrti Teplic slouží jako víceúčelové hřiště, zejména pro volejbal a minikopanou, chce město investovat zhruba 4 miliony korun.

Povrch celého areálu bude odvodněný a současnou antuku nahradí litý probarvený polyuretanový povrch, který známe například z atletických stadionů. Jeho součástí bude olajnování pro několik druhů míčových her. Pro volejbal, nohejbal, streetbal a malou kopanou. Chybět nebudou ani plošné dětské herní prvky. Současné železné oplocení, které je z hlediska bezpečnosti nedostatečné, nahradí zděný plot s výplní z modřínového dřeva. Samotná hrací plocha pak bude obehnaná ochrannou sítí, která zabrání, aby se míče při hrách dostávaly mimo areál a na vozovku.

V prostoru kolem hrací plochy, který zpevní dlažba, budou umístěné lavičky a odpadkové koše. Na hřišti se objeví sportovní prvky jako jsou branky na fotbal nebo sloupky na uchycení volejbalové sítě. Areál bude po rekonstrukci přístupný dvěma uzamykatelnými brankami. Práce na opravách by měly začít v červenci a předpokládané předání víceúčelového hřiště veřejnosti je letošní září. Příjem nabídek do výběrového řízení končí pro případné zájemce v pondělí 27. dubna.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací