Pátek 10. duben 2020
Svátek má Darja
 

Teplice - Policisté žádají občany o podání svědectví v souvislosti s dopravní nehodou, ke které došlo 11. února 2020 v 7:20 hodin v Teplicích na křižovatce ulic Na Hrázi a Dubská.

Řidička vozidla Toyota Yaris jela po ulici Na Hrázi a při odbočování vlevo do ulice Dubská došlo ke střetu s protijedoucím vozidlem Volvo V40, které jelo ve směru od ulice Jateční k ulici Na Hrázi. V zájmu řádného objasnění nehody a určení viníka žádají policisté případné svědky, aby je kontaktovali na teplickém dopravním inspektorátu.

"K další nehodě došlo 21. února 2020 od 7:00 do 12:15 hodin v Teplicích, ul. Husova na parkovišti u zdravotního střediska. Neznámý řidič poškodil zaparkované vozidlo Škoda Citigo a z místa odjel, aniž by splnil svou zákonem danou povinnost. Mělo se jednat o modrý VW Golf krátké verze, veškeré poznatky k nehodám lze sdělit na Dopravní inspektorát Teplice, ul. Husitská 5, telefon 974 439 260, nebo na bezplatnou linku 158," uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací