Středa 2. prosinec 2020
Svátek má Blanka

Modlany – Příjemné zakončení svátečních dní minulého roku a zpestření začátku roku nového slibuje nedělní akce v Modlanech. Občanské sdružení Přátelé Modlanska a Obec Modlany připravily na neděli 5. ledna programově zajímavý Tříkrálový koncert v kostele sv. Apolináře v Modlanech. Uskuteční se v rámci projektu Vánoční Modlansko 2019 a jeho zahájení je naplánované na 16. hodinu.

Návštěvníkům koncertu se představí dva sbory pod vedením Jany Moravcové. Dětský pěvecký soubor ZUŠ Teplice a Duchcovský pěvecký sbor. Další účinkující bude Petra Vacková, sólistka Severočeského divadla opery a baletu v Ústí nad Labem, kterou na klavír doprovodí Markéta Loskotová. Součástí Tříkrálového večera bude rovněž předání šeku rodině malého Péti s nemocí motýlích křídel, pro kterého organizátoři v rámci cyklu Vánoční Modlansko 2019 uspořádali charitativní sbírky.

Aktuálně

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací