Úterý 4. srpen 2020
Svátek má Dominik

Teplice – Známé pořekadlo zní, že čas Vánoc je obdobím pohádek, kouzel a splněných přání. Právě jedno takové přání splnilo přes tři stovky účastníků prvního ročníku Běhu s čelovkou Teplicemi. Na dobrovolném startovném se jim povedlo nashromáždit 42 279 Kč pro handicapovanou Moniku, trpící roztroušenou sklerózou, na nákup skútru pro invalidy.

Monika Schmidtová bydlí v Ústí nad Labem a je pacientkou RS centra při Neurologickém oddělení Krajské zdravotní v teplické nemocnici. V roce 2 000 jí život přetnula roztroušená skleróza. Monika ujde jen pár kroků a na delší cesty potřebuje doprovod. Aby si mohla vyjít sama, se povedlo vybrat účastníkům krásnou částku 42 279 Kč. Když přebírala šek se slzami v očích jen k davu běžců s čelovkami řekla dojatě: „Děkuji“. „Za získanou částku se dá již nějaký skútr pro handicapované pořídit, strašně moc děkuji,“ řekla v zákulisí akce Monika Schmidtová.

FOTOGALERIE:

 

Aktuálně

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-teplicko.cz | Linelab.cz

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací